Zjeżdżalnie duże

Sposob obslugi:

Aby skorzystać ze zjeżdżalni, trzeba najpierw wspiąć się po specjalnie przygotowanej drabince. Po wejściu na szczyt czeka na nas kilkusekundowy zjazd, dzięki któremu doświadczymy niezapomnianych dotąd wrażeń. Zabawa jest tak przednia, że po odbyciu jednego zjazdu nie można sobie odmówić kolejnego. Od wielu lat zjeżdżalnie są nieodzownym elementem jakichkolwiek imprez z udziałem dzieci.


Zamki do skakania

Sposób obsługi:

Istny plac zabaw dla najmłodszych. Do swojej dyspozycji maja kilka metrów kwadratowych nadmuchanego pałacu, wraz z trzema ściankami. Mogą po nim skakać bez obaw, iż z niego wypadną lub nabawią się siniaka. Niespożyta energia maluchów znajduje swoje ujście.

Suche baseny z kulkami


Suchy basen z kulkami to wspaniała zabawa dla najmłodszych. W basenie znajduje się 5000sztuk różno kolorowych dmuchanych piłeczek. Piłeczki nie ulegają zgnieceniu nawet po naciśnięciu a jedynie uginają się by były miększe. Piłeczki są takiej wielkości że dzieci nie są w stanie ich wsadzić do buzi czy połknąć. Nasze piłeczki są czyszczone parowo co daje nam pewność że są w pełni bezpieczne dla naszych milusińskich.

Korzystając z naszej oferty będziecie mogli Państwo czerpać radość z zabawy wraz ze Swoimi pupilami. Nie ma większej satysfakcji, niż ujrzeć uśmiechnięte buźki swojego dziecka. Gwarantujemy profesjonalną obsługe imprez. Nasze urządzenia rekreacyjne zapewniają bezpieczną i zarazem udaną zabawę. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz wszelkie niezbędne atesty.
wykonanie: SPDesign.eu | wszystkie prawa zastrzeżone 2010r.
Zamki Szczecinek